за нас

Кингдао Huaxin Група копродукции, Ltd  е лоцирана во западниот дел на градот индустриски парк, Jiaonan, Кингдао градот, во близина на три-шумата автопат со 100 метри, Jiaoji железница, Liuting меѓународниот аеродром, поранешниот залив ферибот, земјиште и море и воздух транспортни врски , што е многу погодно место.

Компанијата е основана во 1998 година, е во комбинација со дизајнирање и производство, производство, инсталација, продажба и сервис непријател претпријатија да работат заедно. Кастинг почна да се формира домашната база за производство на машини и опрема. Компанијата главно технички персонал, менаџерите и работилница работници имаат повеќе од десет години на производство искуства во технологија на леење индустрија. 

abx

Главниот производ:

(А) QXY серија челик, профил застрелан експлозијата расчистување машина, Q32 следи застрелан експлозијата расчистување машина, Q37 серија кука тип безвоздушен снимен експлозијата машина за чистење, Q38, Q48 серија синџир виси застрелан експлозијата расчистување машина, Q69 серија челик железница, структура снимен пескарење машина. Q35 вртлив тип, Q76 серија застрелан експлозијата расчистување машина, QGW серија челични цевки надворешниот ѕид расчистување машина, q31 тапан тип расчистување машина, S11series песок миксер.

(Б) калапи машина: Z143 серија, серија Z145, Z146 серија, Z148 серија
машина Core снимање: Z86series, ZHTO600 / 700, ZH87series, Z94 серија
школка основни машина: Z95 серија

(C) Годишниот капацитет на производство од 3.000 до 10000 тони серија на смола-врзани песок, глина песок производство на линија. 

(Г) Со преземањето на посебните потреби на различни корисници на расчистување на песок ракување со машини и разни видови на механички дизајн, производство.

Компанијата има силна техничка сила, напредна технологија на производство, совршен откривање значи, научен систем за управување и строга квалитетот на системот во согласност со меѓународните барања да се кандидира. 

Нашата компанија се придржуваат до "квалитет кредибилитет + + + иновации услуга" маркетинг концепт, напредна технологија на производство, строги барања за квалитет, цела палета на контрола и управување. Пазарот ориентирана репутација, искрена служба како критериум.
Компанијата сите вработени добредојде на луѓе од целиот свет да се приклучат, добредојде на нови и стари клиенти да дојдат и да ја водат работата.WhatsApp Онлајн Chat!