Platformës Lloji Shot prish Machine - China Qingdao Effect Machine

Platformës Lloji Shot prish Machine

Përshkrim i shkurtër:

Qingdao Huaxin furnizimi grup Shot prish makine, e shtënë prish me cilësi të lartë. parametrat teknike si vijon: Kjo seri është përdorur për pastrimin e sipërfaqes, ndryshk romoving, dhe intensifikimin sipërfaqe të çdo lloj hedh mesme dhe të vogla në shkallë, forcon dhe punë. Ai është i përshtatshëm për shkallë të prodhimit diffenent, mund të jenë të qëndrojë përdorimin vetmuar dhe shumë unitscan gjithashtu të përdoret në lidhje me komponentët e vazhdueshme transportues, kompozimin prodhimin e linjave të pastra-up. Q32 seri rrip bie ...


 • FOB Çmimi: US $2280 - 14000 / set
 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Furnizimi Aftësia: 100sets per month
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Qingdao Huaxin furnizimi grup Shot prish makine, e shtënë prish me cilësi të lartë.

  parametrat teknike si më poshtë:

  Kjo seri është përdorur për pastrimin e sipërfaqes, ndryshk romoving, dhe intensifikimin sipërfaqe të çdo lloj hedh mesme dhe të vogla në shkallë, 

  falsifikim dhe puna. Ai është i përshtatshëm për shkallë të prodhimit diffenent, mund të jenë të qëndrojë përdorimin vetmuar dhe shumë unitscan gjithashtu të përdoret në lidhje

  me komponentët vazhdueshme transportues, kompozimin prodhimin e linjave të pastra-up. 

  Q32 lloj seri rrip bie shtënë prish makinë ka avantazhet e dizajn të avancuar, strukturë të arsyeshme të energjisë vogël 

  konsumi dhe efikasitet të lartë. 

  Tabela Specifikimi

  parametër njësi Q326 Q3210 QR3210
  prodhimtari T / H 0,6-1,2 3-5 1,5-2,5
  Loading Pesha kg 200 600 600
  Maximum Pesha
  e One Piece
  kg 10 30 30
  Dia: meter i rul mm Dia: 650 Dia: 1000 Dia: 1000
  Kapaciteti në dispozicion 0.15 0.4 0.3
  Pill impelling Volume kg / min 100 250 250
  Fuqia Air Volume m³ / h 2200 6000 5000
  shpërndarje të energjisë kw 12.6 32.6 24.3
  Programi Përmasat mm 3681 * 1650 * 5800 3644 * 2926 * 5856 3972 * 2600 * 4768
  Machine Total Pesha kg 2340 5843 7400 

  Makinë shtënë prish mund të jenë përshtatur në përputhje me kërkesat e ndryshme.

  Në mënyrë që të blerë makinë më të përshtatshme për të veglave tuaja, ju lutem tregoni të dhënat e mëposhtme.

  1. Çfarë lloj i detalit të pastër?

  2. Madhësia workpiece, gjatësia, gjerësia, lartësia dhe pesha e detalit maksimale.

  3. Cili është kapaciteti i juaj i prodhimit në ditë (8 orë)?

  4. Është kënaqësi për mua nëse ju mund të sigurojë fotot detaje detalit për ne.

  Duke u bazuar në këto informata detaje, propozimet e detajuara teknike do të dërgohet tek ju për referencë.

  Gjej të shkëlqyer lloj cilësia platformë shtënë makinë prish bëra në Kinë nga një nga prodhuesit më të madh të Kinës dhe furnizuesit - Effect Machine, i cili është një prej markave të famshme. Leveraging në pajisje të avancuar dhe teknika superiore, ne mund t'ju ofrojmë pajisje të tilla me saktësi të lartë, efikasitet të lartë, punën e të besueshme dhe jetëgjatësi të gjatë. Mirë se vini në produkte të cilësisë me shumicë nga fabrika tonë profesionale.

   


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!