Çeliku Outer Pipe Wall Shot Machine prish - China Qingdao Effect Machine

Steel Pipe Outer Wall Shot Machine prish

Përshkrim i shkurtër:

Gjej të shkëlqyer tub çeliku me cilësi të shtënë e jashtme mur makinë prish bëra në Kinë nga një nga prodhuesit më të madh të Kinës dhe furnizuesit - Effect Machine, i cili është një prej markave të famshme. Leveraging në pajisje të avancuar dhe teknika superiore, ne mund t'ju ofrojmë pajisje të tilla me saktësi të lartë, efikasitet të lartë, punën e të besueshme dhe jetëgjatësi të gjatë. Mirë se vini në produkte të cilësisë me shumicë nga fabrika tonë profesionale. Steel Tube Shot prish Machine: Ajo është përdorur gjerësisht për r metalike ...


 • FOB Çmimi: US $2280 - 14000 / set
 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Furnizimi Aftësia: 100sets per month
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Gjej të shkëlqyer tub çeliku me cilësi të shtënë e jashtme mur makinë prish bëra në Kinë nga një nga prodhuesit më të madh të Kinës dhe furnizuesit - Effect Machine, i cili është një prej markave të famshme. Leveraging në pajisje të avancuar dhe teknika superiore, ne mund t'ju ofrojmë pajisje të tilla me saktësi të lartë, efikasitet të lartë, punën e të besueshme dhe jetëgjatësi të gjatë. Mirë se vini në produkte të cilësisë me shumicë nga fabrika tonë profesionale.

  Tub çeliku Shot prish Machine:
  Ajo është përdorur gjerësisht për shufra metalike, tub çeliku, naftës, kimike, industrinë e energjisë elektrike. Në procesin e formimit, përpunimin, transportimin dhe ruajtjen e copë të punës, do të ketë oksid Veshje, ndryshk, shllak, pluhur, vaj dhe të tjerët në sipërfaqe. The Machine Shot Steel Pipe prish mund të imponojë një shpërthim të fortë shtënë në sipërfaqe tub çeliku në gjendjen origjinale, për të hequr shtresa ndryshk, saldim shllak dhe oksid shkallë, dhe kështu të marrë uniforme famë metalike, për të arritur një vrazhdësi të arsyeshme sipërfaqe, dhe për të përmirësuar cilësia Veshje dhe efekt anti-korrozioni, mbrojtjen tub dhe zgjeruar përdorimin jetën e tub çeliku.

  Parametrat teknike si më poshtë:

   

  lloj Gjerësia efektive pastrimi (mm) Madhësia Inlet e dhomës Shot prish (mm) Pastrimi Gjatësia detalit (mm) Bartur shpejtësinë (m / min) trashësi Pastrimi detalit (mm) Prish volum (kg / min) Kapaciteti i parë ngarkimit (kg) sasia e ventilimit (m3 / h) Fuqia totale (kw)
  Q698 800 1600 × 800 1200-12000 0,5-4 3-60 4 x 120 4000 22000 90
  Q6912 1200 1200 x 400 1200-12000 0,5-4 3-60 4 × 250 4000 17560 78.3
  Q6915 1500 1700 x 400 1200-12000 0,5-4 1,5-60 4 × 250 4000 19000 113.5
  Q6920 2000 2200 x 400 1200-12000 0,5-4 3-60 6 × 250 4500 19550 156,6
  Q6925 2500 2700 × 800 3000-12000 0,5-4 3-60 6 × 250 4500 27758 204,8
  Q6930 3000 3200 × 800 2400-12000 0,5-4 3-110 6 x 360 8000 28050 224,55
  Q6940 4000 4200 x 400 4500-18000 0,5-4 4,5-100 8 x 360 11000 38000 293,6

  6362631425205072964115240


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!