Roller Lloji Shot prish Machine - China Qingdao Effect Machine

Roller Lloji Shot prish Machine

Përshkrim i shkurtër:

Gjej të shkëlqyer type cilësi rul shtënë makinë prish bëra në Kinë nga një nga prodhuesit më të madh të Kinës dhe furnizuesit - Effect Machine, i cili është një prej markave të famshme. Leveraging në pajisje të avancuar dhe teknika superiore, ne mund t'ju ofrojmë pajisje të tilla me saktësi të lartë, efikasitet të lartë, punën e të besueshme dhe jetëgjatësi të gjatë. Mirë se vini në produkte të cilësisë me shumicë nga fabrika tonë profesionale. Produkte Feature: tipi Q69 rul shtënë prish makinë është një makinë për të ...


 • FOB Çmimi: US $2280 - 14000 / set
 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Furnizimi Aftësia: 100sets per month
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Gjej të shkëlqyer type cilësi rul shtënë makinë prish bëra në Kinë nga një nga prodhuesit më të madh të Kinës dhe furnizuesit - Effect Machine, i cili është një prej markave të famshme. Leveraging në pajisje të avancuar dhe teknika superiore, ne mund t'ju ofrojmë pajisje të tilla me saktësi të lartë, efikasitet të lartë, punën e të besueshme dhe jetëgjatësi të gjatë. Mirë se vini në produkte të cilësisë me shumicë nga fabrika tonë profesionale.
  Produkte Feature:
  tipi Q69 rul shtënë prish makinë është një makinë për pastrimin e pllaka çeliku dhe profile çeliku. Ajo shpërthim me forcë të pjesëve origjinale kusht çeliku për të hequr ndryshk sipërfaqe, shllak saldim dhe shkallë, duke e bërë atë të tregojnë ngjyrë metalike uniforme dhe për të përmirësuar cilësinë Veshje dhe efekt parandalimin e korrozioni.
  Avantazhet:
  A. Rritja vetitë anti-lodhje e produktit dhe metalike mekanike komponente.
  B. Heqja përqendrimi stresi
  C. zgjatjen e jetës dobishme
  D. Jam optimist sipërfaqe statusi teknike e pjesëve të punës
  E. Rritja e efikasitetit të pastrimit të shpejtë
  F. 10mm astar trashësi SPMn13protective, jetës është rreth 15.000 orë
  G. PLC sistemit të kontrollit, mund të arrijë operacion automatike .

  lloj Efektive pastrimi widthmm) Madhësia Inlet e dhomës Shot prish (mm) Pastrimi detalitGjatësia (mm) Bartur shpejtësinë (m / min) Pastrimi detalittrashësi (mm) Prish volum (Kg / min) First ngarkimit Kapaciteti (kg) Sasia e ventilimit (m3 / h) Fuqia totale (kw)
  Q698 800 1600 × 800 1200-12000 0,5-4 3-60 4 x 120 4000 22000 90
  Q6912 1200 1200 x 400 1200-12000 0,5-4 3-60 4 × 250 4000 17560 78.3
  Q6915 1500 1700 x 400 1200-12000 0,5-4 1,5-60 4 × 250 4000 19000 113.5
  Q6920 2000 2200 x 400 1200-12000 0,5-4 3-60 6 × 250 4500 19550 156,6
  Q6925 2500 2700 × 800 3000-12000 0,5-4 3-60 6 × 250 4500 27758 204,8
  Q6930 3000 3200 × 800 2400-12000 0,5-4 3-110 6 x 360 8000 28050 224,55
  Q6940 4000 4200 x 400 4500-18000 0,5-4 4,5-100 8 x 360 11000 38000 293,6

  6362631512772193759606105


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!