Steel Plate Pastrimi Shot prish Machine - China Qingdao Effect Machine

Steel Plate Pastrimi Shot prish Machine

Përshkrim i shkurtër:

çeliku pjatë pastrimi Shot prish makine Përdorimi: Makinë mund të një-off pastrimin për seksioni çeliku, çeliku pjatë (duhet të miratojë me dorë ngarkimit) dhe struktura e madhësisë të arsyeshme. Jo vetëm që mund të hiqni aftësinë saldim, por gjithashtu mund të rrisë veglave rezistencën lodhje, dhe për të arritur qëllimin e përmirësuar cilësinë e brendshme dhe sipërfaqe Makinë është i përshtatshëm për lehtësimin e stresit dhe ndryshk largimin e sipërfaqeve të ndërtesave, urave dhe të tjera në shkallë të gjerë I industria -beam çelikut, madhësia e madhe st ...


 • FOB Çmimi: US $2280 - 14000 / set
 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Furnizimi Aftësia: 100sets per month
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  çeliku pjatë pastrimi shtënë prish makine

  Përdorni:
  Makinë mund të një-off pastrimin për seksioni çeliku, çeliku pjatë (duhet të miratojë me dorë ngarkimit) dhe struktura e madhësisë të arsyeshme. Jo vetëm që mund të hiqni aftësinë saldim, por gjithashtu mund të rrisë veglave rezistencën lodhje, dhe për të arritur qëllimin e përmirësuar cilësinë e brendshme dhe sipërfaqe
  Makinë është i përshtatshëm për lehtësimin e stresit dhe ndryshk largimin e sipërfaqeve të ndërtesave, urave dhe të tjera në shkallë të gjerë I industria -beam çelikut, i madh struktura e madhësia e çelikut të industrisë së çelikut H-Bean. Ii është i zbatueshëm edhe për teknologjinë pikturë, ndryshk hequr sipërfaqet e pllakave të çelikut, seksioni dhe strukturën për anijet, makina, mjeteve të transportit hekurudhor, ura, makineri dhe industri të tjera!

  Parametrat teknike:

  emër Q698 Q6910 Q6912 Q6915 Q6920 Q6925 Q6930 Q6935 Q6940
  Pastrimi dimension çeliku pjatë (mm) gjatësi 2000-9000 2000-9000 3000-9000 3000-9000 4000-12000 4000-12000 6000-12000 6000-12000 6000-9200
  gjerësi 800 1000 1200 1500 2000 2500 3000 3500 4000
  i trashë 2-35 2-35 2-40 2-45 3-50 4-60 5-60 6-60 6-60
  Seksioni çeliku (mm) gjerësi 800 800 1000 1400 1800 2000 2500 3000 3500
  lartësi ≤1600 ≤1600 ≤1800 ≤2000 ≤2000 ≤2500 ≤2500 ≤3000 ≤3500
  Shpejtësia rul transportues (infinit ndryshim shpejtësi) m / min 0,5-3 0,5-3 0,5-2,0 0,5-2,5 0,5-2,5 0,5-2 0,5-2,5 0,5-3 0,5-4
  çeliku pjatë Kapaciteti gërryes Kg / min 4 × 250 4 × 250 4X250 4X250 4X250 6X250 6X250 6X250 8X250
  Seksioni çeliku Kapaciteti gërryes Kg / min 8 × 250 8 × 250 10X250 10X250 10X250 12X250 12X250 16X250 16X250
  Kapaciteti ventilim m³ / h 8000-14500 9000-14500 12000-18000 13000-24000 13000-24000 16000-28000 16000-28000 18000-28000 22000-35000

  Gjej të shkëlqyer pjatë çeliku me cilësi pastrimi shtënë prish makinë bëra në Kinë nga një nga prodhuesit më të madh të Kinës dhe furnizuesit - Effect Machine, i cili është një prej markave të famshme. Leveraging në pajisje të avancuar dhe teknika superiore, ne mund t'ju ofrojmë pajisje të tilla me saktësi të lartë, efikasitet të lartë, punën e të besueshme dhe jetëgjatësi të gjatë. Mirë se vini në produkte të cilësisë me shumicë nga fabrika tonë profesionale.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!