Престилка Тип на шут детонација машина - машина Кина Кингдао Ефект

Престилка Тип на шут детонација машина

Краток опис:

Qingdao Huaxin group supply shot blasting machine, there are so many kinds of shot blasting with high quality. Apron type shot blasting machine is the China shot blasting cleaning machine, China, manufacturer, supplier, factory, wholesale, brand, price, for sale, hot sale, made in China, new,huaxin group, customized, direct seller, good quality, factory price the technical parameters as follows: This series is used for surface cleaning,rust romoving,and surface intensification of each kind of...


 • ФОБ Цена: US $2280 - 14000 / set
 • Мин.нарачката Кол: 1 set
 • Набавка Способност: 100sets per month
 • Порт: Qingdao
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • :
 • детали за производот

  Huaxin-China Foundry Machinery Manufacturer

  Тагови производ

  Qingdao Huaxin group supply shot blasting machine, there are so many kinds of shot blasting with high quality. Apron type shot blasting machine is the China shot blasting cleaning machine, China, manufacturer, supplier, factory, wholesale, brand, price, for sale, hot sale, made in China, new,huaxin group, customized, direct seller, good quality, factory price

  техничките параметри како што следува:

  Оваа низа се користи за чистење на површини, 'рѓа romoving, површина и интензивирање на секој вид на среден и мал кастинг скала, 

  фалсификување и работа. Таа е погодна за производство diffenent скала, може да стои осамен употреба и многу unitscan исто така се користи во комбинација

  со компонентите на континуирано транспортер, составување на производство на расчистување линии. 

  Q32 тип серија машина појас шут детонација машина има предности на напредни дизајн, разумни структура мала енергија 

  потрошувачка и висока ефикасност. 

  спецификација маса

  параметар единица Q326 Q3210 QR3210
  продуктивноста T / h 0,6-1,2 3-5 1.5-2.5
  Вчитување на тежината килограм 200 600 600
  Максимална тежина
  of One Piece
  килограм 10 30 30
  Кол: метар на ролери mm Кол: 650 Кол: 1000 Кол: 1000
  Достапно капацитет 0.15 0.4 0.3
  Пилула движечка Том kg / min 100 250 250
  Моќта на воздухот Volume m³ / h 2200 6000 5000
  моќност на дисипација kw 12,6 32,6 24,3
  Резиме Димензии mm 3681 * 1650 * 5800 3644 * 2926 * 5856 3972 * 2600 * 4768
  Машина вкупна тежина килограм 2340 5843 7400 

  The shot blasting machine can be customized in accordance with various requirements.

  Во цел за купување на најсоодветен машина за вашата делови во обработка, наведете ги следниве детали.

  1. Каков вид на работното парче што го чисти?

  2. големина парче, должина, ширина, висина и тежина на максимум парче.

  3. Што е вашето капацитет за производство на ден (8 часа)?

  4. Тоа е моето задоволство ако може да обезбеди детали парче слики за нас.

  Врз основа на овие податоци информации, детални технички предлози ќе бидат испратени до вас за референца.

  Find excellent quality apron type shot blasting machine made in China from one of the largest China manufacturers and suppliers – Effect Machine, which is one of the famous brands. Leveraging on advanced equipment and superior techniques, we can offer you such equipment with high accuracy, high efficiency, reliable performance and long lifespan. Welcome to wholesale quality products from our professional factory.

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • OUR COMPANY AND CERTIFICATION: 

  HUAXIN Foundry has over 20 years history In China. It is located in west city industry park, Jiaonan, Qingdao city, China. We have produced sand Casting machines more than 1000 types, so we have rich experience in sand casting production machines.
  Our annual output is about 600sets, and 40% have been exported to USA,Japan,Pakistan,Germany, Australia,Vietnam, Indonesia, South Africa,South America and soon on.
  The company founded in 1998, is a combined with designing and production, manufacturing, installation, sales and service foe enterprises to work closely together.
  Our main products are Green Sand Automatic Static Pressure Molding Lines,Green sand treatment line,Resin Sand Preparation Line For Foundry,Shot blasting machines,Sand blasting machines, Foundry Core shooting machines,jolt squeeze moulding machines and other foundry machinery.And we also have one foundry plant for producing all kinds of Grey Iron and Ductile Iron Castings.
  Casting machines has begun to form domestic production base for machinery equipment. Company mainly technical staff, managers and workshop workers have more than ten years of production experiences in the casting industry technology..
  Welcome to our factory for business talk !

  foundry-factory

  Foundry workshop (4)

   

   

  DSC04363

   

  certification

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!