Platformës Lloji Shot prish Machine - China Qingdao Effect Machine

Platformës Lloji Shot prish Machine

Përshkrim i shkurtër:

Qingdao Huaxin group supply shot blasting machine, there are so many kinds of shot blasting with high quality. Apron type shot blasting machine is the China shot blasting cleaning machine, China, manufacturer, supplier, factory, wholesale, brand, price, for sale, hot sale, made in China, new,huaxin group, customized, direct seller, good quality, factory price the technical parameters as follows: This series is used for surface cleaning,rust romoving,and surface intensification of each kind of...


 • FOB Çmimi: US $2280 - 14000 / set
 • Min.urdhër Sasia: 1 set
 • Furnizimi Aftësia: 100sets per month
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • :
 • Detail Product

  Huaxin-China Foundry Machinery Manufacturer

  Produkt Tags

  Qingdao Huaxin group supply shot blasting machine, there are so many kinds of shot blasting with high quality. Apron type shot blasting machine is the China shot blasting cleaning machine, China, manufacturer, supplier, factory, wholesale, brand, price, for sale, hot sale, made in China, new,huaxin group, customized, direct seller, good quality, factory price

  parametrat teknike si më poshtë:

  Kjo seri është përdorur për pastrimin e sipërfaqes, ndryshk romoving, dhe intensifikimin sipërfaqe të çdo lloj hedh mesme dhe të vogla në shkallë, 

  falsifikim dhe puna. Ai është i përshtatshëm për shkallë të prodhimit diffenent, mund të jenë të qëndrojë përdorimin vetmuar dhe shumë unitscan gjithashtu të përdoret në lidhje

  me komponentët vazhdueshme transportues, kompozimin prodhimin e linjave të pastra-up. 

  Q32 lloj seri rrip bie shtënë prish makinë ka avantazhet e dizajn të avancuar, strukturë të arsyeshme të energjisë vogël 

  konsumi dhe efikasitet të lartë. 

  Tabela Specifikimi

  parametër njësi Q326 Q3210 QR3210
  prodhimtari T / H 0,6-1,2 3-5 1,5-2,5
  Loading Pesha kg 200 600 600
  Maximum Pesha
  of One Piece
  kg 10 30 30
  Dia: meter i rul mm Dia: 650 Dia: 1000 Dia: 1000
  Kapaciteti në dispozicion 0.15 0.4 0.3
  Pill impelling Volume kg / min 100 250 250
  Fuqia Air Volume m³ / h 2200 6000 5000
  shpërndarje të energjisë kw 12.6 32.6 24.3
  Programi Përmasat mm 3681 * 1650 * 5800 3644 * 2926 * 5856 3972 * 2600 * 4768
  Machine Total Pesha kg 2340 5843 7400 

  The shot blasting machine can be customized in accordance with various requirements.

  Në mënyrë që të blerë makinë më të përshtatshme për të veglave tuaja, ju lutem tregoni të dhënat e mëposhtme.

  1. Çfarë lloj i detalit të pastër?

  2. Madhësia workpiece, gjatësia, gjerësia, lartësia dhe pesha e detalit maksimale.

  3. Cili është kapaciteti i juaj i prodhimit në ditë (8 orë)?

  4. Është kënaqësi për mua nëse ju mund të sigurojë fotot detaje detalit për ne.

  Duke u bazuar në këto informata detaje, propozimet e detajuara teknike do të dërgohet tek ju për referencë.

  Find excellent quality apron type shot blasting machine made in China from one of the largest China manufacturers and suppliers – Effect Machine, which is one of the famous brands. Leveraging on advanced equipment and superior techniques, we can offer you such equipment with high accuracy, high efficiency, reliable performance and long lifespan. Welcome to wholesale quality products from our professional factory.

   


 • Previous:
 • Next:

 • OUR COMPANY AND CERTIFICATION: 

  HUAXIN Foundry has over 20 years history In China. It is located in west city industry park, Jiaonan, Qingdao city, China. We have produced sand Casting machines more than 1000 types, so we have rich experience in sand casting production machines.
  Our annual output is about 600sets, and 40% have been exported to USA,Japan,Pakistan,Germany, Australia,Vietnam, Indonesia, South Africa,South America and soon on.
  The company founded in 1998, is a combined with designing and production, manufacturing, installation, sales and service foe enterprises to work closely together.
  Our main products are Green Sand Automatic Static Pressure Molding Lines,Green sand treatment line,Resin Sand Preparation Line For Foundry,Shot blasting machines,Sand blasting machines, Foundry Core shooting machines,jolt squeeze moulding machines and other foundry machinery.And we also have one foundry plant for producing all kinds of Grey Iron and Ductile Iron Castings.
  Casting machines has begun to form domestic production base for machinery equipment. Company mainly technical staff, managers and workshop workers have more than ten years of production experiences in the casting industry technology..
  Welcome to our factory for business talk !

  foundry-factory

  Foundry workshop (4)

   

   

  DSC04363

   

  certification

 • 
  WhatsApp Online Chat!